Ipari hűtőgépszerelő technikus

1928164
Győr-Moson-Sopron megye;
Budaörsi székhely
Beosztott
Teljes munkaidő
Irodaépületek és ipari gyárak hűtéstechnikájával foglalkozó nemzetközi cég terjeszkedés miatt keresi IPARI HŰTŐGÉPSZERELŐ/ KLÍMASZERELŐ technikusait, elsődlegesen nyugat-magyarországi régió területére! A munkaidőbe beleszámít az utazási idő is!
- Az ipari egységek, telephelyek és irodaházak hűtéstechnikai karbantartása, javítása
- Prediktív jellegű karbantartás
- Munkalap készítés, adminisztráció
- Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, készenlét vállalással
- Ipari klíma és hűtő berendezések szerelési képzettség min. 3-5 év jártasság, nem lakásklíma területén (csak kereskedelmi, ipari hűtés)
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Betanulást követően önálló munkavégzés
- "B" kategóriás jogosítvány
- Elektromos szerelői vizsga és 3-5 év jártasság
- Bérezés közös megegyezés alapján!
- Céges autó magánhasználatra is (tankolási kártya)
- Laptop, céges telefon
- Kiemelt fejlődési lehetőség, évente oktatás (Franciaországban), folyamatos képzés
- Negyedévente teljesítménybónusz
- Angol nyelvtanfolyam támogatása
- Cafeteria (SZÉP kártya)
Előny:
- Villanyszerelői végzettség
- HKVSZ környezetvédelmi szakvizsga (szivárgásvizsgálat, FG-I)
- Angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs képesség

Az önéletrajzokat a nikolett.csuzi-viola@manpower.hu email címre várjuk!
10005
8504.001
06301951232
ápr.12
771-2/2005