Munkaügyi ügyintéző

1928247
Borsod-Abaúj-Zemplén megye;
Miskolc
Beosztott
Teljes munkaidő
Új munkatársat keresünk Munkaügyi ügyintéző munkakör betöltésére, munkaerő kölcsönzési tevékenységhez kapcsolódó munkaügyi feladatok ellátására.
• Kölcsönzött állományban lévő munkavállalókhoz kapcsolódó adminisztrációs és egyéb dokumentációs feladatok ellátásának támogatása
• Beléptetéshez és kiléptetéshez kapcsolódó munkaügyi folyamatok elvégzése
• Folyamatos kapcsolattartás ügyfeleink képviselőivel és munkavállalóinkkal
• Cafeteria rendszer működtetése
• Bérszámfejtés előkészítése
• Legalább középfokú szakirányú (Bér és TB ügyintéző vagy egyéb kapcsolódó) végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány, vezetői gyakorlat
• Pontosság, precizitás, megbízhatóság
• Szervezettség és sruktúráltság
• Monotónia tűrés
• Önálló, felelősségteljes munkakört szakmai csapat támogatásával
• Lehetőséget saját ötletek megvalósítására és a folyamatos fejlődésre
• Barátságos munkahelyi légkört, kellemes irodai környezetben
• Stabil munkalehetőséget egy lendületes csapatban
• Ösztönző juttatási csomagot
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el szakmai önéletrajzát a job@manpowergroup.hu e-mail címre.
10049
82200.048

máj.10
21721-1/2012