Karbantartó

1928258
Győr-Moson-Sopron megye;
Győr
Beosztott
Teljes munkaidő
Győri partnerünk 22 éve meghatározó szerepet tölt be a műanyagfröccsöntő iparban. Minőségi termékeik legnagyobb százalékban felsőkategóriás gépjárművekbe kerülnek beépítésre. Csapatuk bővítésére karbantartó munkakörbe keresnek új kollégát.
-részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában
-gépjavítási, gépkarbantartási munkák végzése
-perifériák javítása, karbantartása
-együttműködés a gyártási területen dolgozó munkatársakkal
-Géplakatos vagy műszaki végzettség vagy több éves tapasztalat
-jelenleg egy műszakos munkarend, a jövőben több műszakos munkarenddel
-terhelhetőség
-precíz munkavégzés
- modern munkakörnyezet
- biztos munkalehetőség
- versenyképes fizetés
Előnyt jelent:
Hidraulika jártasság
Fröccsöntő gépek ismerete
Elektronikában jártasság (Gyenge, Erősáram)

Az önéletrajzokat a Livia.Berdo@manpower.hu címre várom!

Érdeklődni a 06-30-555-9445-ös elérhetőségen lehet!
10056
82614.010
06-30-555-9445
máj.13
771-2/2005