Csoportvezető

1928444
Győr-Moson-Sopron megye;
Győr
Beosztott
Teljes munkaidő
A több mint 75 éves múltra visszatekintő, német hátterű, családi tulajdonban lévő Partnerünk az autóipar vezető globális logisztikai vállalata, győri egységükhöz keressük a szakmai fejlődésre nyitott és elhivatott munkatársakat az alábbi pozícióba: Csoportvezető
- 10-15 fős csapat irányítása, támogatása
- Adott termelési terület irányítása, napi gyártási tervek teljesítésének biztosítása
- Gyártási munkafolyamatok rendszerének működtetése, ellenőrzése
- Adminisztratív feladatok elvégzése
- Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása munkavédelmi szabályok betartása
- Hasonló területen szerzett tapasztalat (1-2 év)
- Középfokú végzettség vagy szakmunkás bizonyítvány
- Terhelhetőség, rugalmasság, határozottság, precizitás
- Jó szervező és kommunikációs képesség
- Munkaerő gazdálkodás, irányítás
- Rendszerben való gondolkodás

Egyéb készségek:
- Önálló és csapatmunkára való készség
- Precizitás, rugalmasság, felelősségteljes munkavégzés
- Többműszakos munkarend vállalása
- Versenyképes juttatási csomag: alapbér, teljesítmény prémium, cafetéria, műszakpótlékok
- Területén piacvezető nagyvállalat biztos, stabil háttérrel
- Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
- Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollegánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
10154
83180.001
ManpowerGroup Solutions
 +36 30 905 7307
júl.08
21721-1/2012