Szállítmányozási Specialista

1928448
Pest megye;
Biatorbágy
Pályakezdő
Teljes munkaidő
Partnerünk megbízásából Szállítmányozási Specialistát keresünk:
- Ügyfélkapcsolatok kezelése és kiépítése a fuvarozókkal - Carrier Data Base fejlesztése
- Új fuvarozók / üzleti lehetőségek folyamatos keresése
- Közlekedési szempontok egyeztetése (fizetési határidő, ár)
- Folyamatos nyomon követési műveletek (bejövő és kimenő áru forgalom)
- A szállítások felügyelete; lebonyolítása- a rakodás, a dokumentációk, útválasztás - a megrendelési követelményeknek való megfelelés érdekében
- Jelentések, riportok készítése, teljes körű adminisztráció végzése
- A belső szabályok és utasítások betartása
- Ügyfelekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás telefonon és személyesen
- A partnerek szállítmányozási tevékenységének teljes körű támogatása, asszisztenciájának ellátása
- Középfokú végzettség és/vagy közúti árufuvarozási képesítés
- Legalább 2 éves releváns tapasztalat
- Felsőfokú angol nyelvtudás
- MS Office csomag felhasználói szintű ismerete
- B kategóriás jogosítvány
- Analitikus tudás, ügyfélorientált attitűd
- Versenyképes fizetési csomag
- Támogató közeg
- Karriermenedzsment
- Irodai munkakör
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollégánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
10158
82826.001.001
ManpowerGroup Solutions
 +36 30 905
júl.08
21721-1/2012