Pályakezdő targoncás

1928587
Pest megye;
Biatorbágy
Beosztott
Teljes munkaidő
Van targoncavezetői engedélyed, de még nincs tapasztalatod? Nálunk nem probléma!
Szeretnél egy induló csapat tagja lenni?

Olasz szállítmányozási és logisztikai cég újonnan átadásra kerülő logisztikai központjába keresünk Pályakezdő targoncás kollégákat!
Általános raktári feladatok: tételes áruátvétel, komissiózás, ellenőrzés, árukiadás
Raktár rendezése
Leltárak előkészítése, leltárban való aktív részvétel
A raktár rendjének és tisztaságának napi karbantartása
Raktározási, anyagmozgatási munkakörben szerzett tapasztalat
targonca vezetői engedély
precíz és megbízható
csapatjátékos
hosszútávú tervek, elkötelezettség
két műszak vállalása
műszakok:
A: 08:00-16:00
B: 12:00-20:00

előny: magas emelésű targoncavezetésben szerzett tapasztalat
szakmai fejlődési lehetőséget
legmodernebb, teljesen új munkagépek használata
várható kereset: alapfizetés + bónuszok + egyéb juttatások
hosszútávú munkalehetőséget
opcionális túlórát, melynek kifizetési MT szerint történik
munkába járás támogatása
sokszínű feladatok
Jelentkezéseket a 06-30-555-9445 telefonszámon vagy a livia.berdo@manpower.hu e-mail címre várjuk!
10236
83283.001
06 30 555 9445
aug.09
21721-1/2012