Vevőszolgálati ügyintéző

1928596
Pest megye;
Budaörs
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk vezető szerepet tölt be a fejőberendezések világpiacán olyan megoldásokat kínálva, melyek lehetővé teszik a fenntartható élelmiszertermelést és biztosítják a megfelelő tejminőséget valamint az állatok egészségét.
Az ő megbízásukból keresünk kollégát Vevőszolgálati ügyintéző munkakörbe.
• Rendelések fogadása, SAP rendszerben történő rögzítése, továbbítása, számlázás;
• Kapcsolattartás vevőkkel, szállítókkal, központi raktárral
• Könyvelési feladatok ellátása, garanciális jóváírások, banki átutalások elkészítése;
• Fuvarszervezés;
• Áruadminisztráció kezelése, karbantartása SAP rendszerben.
• Középfokú végzettség;
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
• SAP rendszer ismerete;
• Hasonló munkakörben eltöltött 3-4 éves munkatapasztalat.
• Versenyképes juttatási csomag;
• Utazástámogatás;
• Kényelmes munkakörnyezet.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a katalin.gyurkovics@manpower.hu e-mail címre vagy jelentkezzen a +36 30 905 7379 telefonszámon!
10244
80208.002
Manpower Bp - Capital Square
06 30 905 7379
aug.14
21721-1/2012