Sales coordinator

1928640
Pest megye;
Érd
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk sales coordinator munkakörbe.
-Folyamatos kapcsolattartás az értékesítési csapattal, kollégákkal
-Teljes körű kereskedelmi kimutatások készítése, összehasonlítása, elemzése
-Havi riportok készítése a vezetőség irányába
-Megrendelések, szerződések nyomon követése, egyeztetése
-Számlák ellenőrzése, rögzítése vállalatirányítási rendszerben
-Adminisztrációs feladatok ellátása
-Prezentációk készítése, előadása angol nyelven is
-Ügyfélkezelés
-Felsőfokú iskolai végzettség
-Magasszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Legalább 1-2 év éves releváns tapasztalat
-Erős MS Office ismertek (főként Excel tábla kezelés, F keres, Pivot tábla)
-Kiváló analitikus képesség
-Önálló, proaktív személyiség
-Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
-Pontos, precíz munkavégzés
-Monotónia tűrés
-Motiváló bérezési csomag
-Béren kívüli juttatás
-Lendületes és összetartó csapat
-Folyamatos támogatás a vezetőség és a kollégák részéről
-Hosszú távú, stabil lehetőség
-Nyugodt munkahelyi légkör
-Nemzetközi munkakörnyezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
10274
81123.004
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 991 4187
aug.28
21721-1/2012