Mérlegképes könyvelő

1928645
Budapest;
Budapest, VI. kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk prémium kategóriás óraipari nagyvállalat, aki több évtizedes szakmai múlttal rendelkező világmárka. Magas színvonalú és kiemelkedő szakmai tudással szolgálja ki nemzetközi és hazai vásárlóit a lehető legprofesszionálisabb módon.
Andrássy úti üzletükben, magas színvonalú, különleges órákat ajánlanak vendégeiknek az egyéni igényeknek megfelelően.
Megbízásukból megbízható, igényes megjelenésű, jól kommunikáló munkatársakat keresünk mérlegképes könyvelő munkakörbe.
- Beszámoló összeállítása
- Kimenő és bejövő számlák könyvelése
- Mérleg és eredménykimutatások készítése
- Bevallások elkészítése teljes körűen
- Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
- Bérszámfejtési feladatok támogatása
- Belső és külsű auditokban való részvétel
- A Csapattagokkal és az Üzletvezetővel együttműködve biztosítani az üzlet hatékony működését
- Adminisztrációs feladatok ellátása
- Felsőfokú szakirányú végzettség
-Minimum 1-3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
-Magabiztos kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Analitikus gondolkodásmód
-Teljes munkaidő vállalása
-Igényes, ápolt, stílusos megjelenés
-Szakmai igényesség, hitelesség
-Önállóság
-Precíz, pontos munkavégzés
-Erős felhasználó szintű MS Office ismeretek
-Kiemelt bérezés
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Céges szolgáltatások (ebéd és gyümölcs biztosítása a hét minden napján)
-Változatos feladatkör
-Egy szakmai csapat, aki támogatja és segíti Önt,
-Egy fiatalos, elkötelezett, inspiráló csapat
-Céges rendezvények és csapatépítők,
-Nívós körülmények, luxus környezet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy jelentkezzen, vagy keresse fel kollegánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
10276
83258.003
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 991 4187
aug.28
21721-1/2012