raktáros munkatárs

1928647
Pest megye;
Szigetszentmiklós
Beosztott
Teljes munkaidő
Szigetszentmiklósi nagykereskedelemmel foglalkozó megbízó partnerünk számára raktáros munkakörbe keresünk kollégákat egy műszakos, kedvező munkarendbe.
Pályakezdők jelentkezését is szívesen vesszük!
- általános raktári feladatok:

- áruösszekészítés, komissiózás
- áruátvétel, csomagolási feladatok
- áru összekészítése vonalkód leolvasóval
- termékek betárolása a polcokra
- Kamion le- és felrakodása
- 1 - 3 év raktározási területen szerzett tapasztalat, előny, de nem kizáró ok!
- előny: targoncakezelői gyakorlat
- tanulékonyság
- középfokú végzettség előny
- jó állóképesség

Hölgyek és urak jelentkezését is várjuk!

Előny Targoncavezetői engedély
- Teljesen bejelentett, versenyképes fizetés
- Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
- Ünnepnapok szabadok
- Hosszú távú munkalehetőség
- Utazási támogatás az egyeztetésnek megfelelően

Várjuk azon pályázók jelentkezését, akik szeretnének betekintést nyerni a logisztika világába és megtanulni a raktározási szakmát!
A jelentkezéseket a 06-30-555-9445-ös számon fogadom, illetve a livia.berdo@manpower.hu e-mail címre!
10278
83270.001
06 30 555 9445
aug.28
771-2/2005