Check-in ügyintéző

1928659
Budapest;
XVIII. kerület,Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér
Pályakezdő
Teljes munkaidő
Vonz a repülőtér világa? Beszélsz angolul? Szeretsz és tudsz problémát megoldani és mindezt udvariasan is teszed? Akkor te vagy a mi emberünk!
Partnerünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér egyik meghatározó földi kiszolgáló partnere, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Check in ügyinzétő munkakörbe.
Részvétel a földi utaskiszolgálásban
A feladandó poggyászok regisztrációja megadott járatokra (Wizzair, Air France, KLM, Emirates Airlines, Air China, Finnair stb.)
Utazási dokumentumok ellenőrzése
Beszállítókártyák és poggyászcímkék kiállítása, ellenőrzése
Közreműködés az utasok beszállításánál
Az utasok hatékony tájékoztatása
Esetleges felmerülő problémák kezelése
Középfokú végzettség
Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
Büntetlen előélet
Több műszakos munkarend vállalása
Jó kommunikációs készség, határozott kiállás
Rugalmasság
Kihívást jelentő és változatos feladatok
Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség
Fiatalos és összetartó csapat
Exkluzív munkakörnyezet, a repülőtér izgalmas világa
Motiváló bérezési csomag, cafeteria juttatások
Bejárás támogatás
Bejelentett, hosszú távú 4, 6 vagy 8 órás munkaviszony
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a nora.birnbauer@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollégánkat
Birnbauer Nórát a +36 70 500 1756 telefonszámon!
10287
83168.001
Manpower Bp - Capital Square
+36 70 500 1756
szept.05
21151-1/2012