Adatrögzítő

1928845
Budapest;
Budapest, XIII. kerület
Beosztott
Részmunkaidő
Partnercégünk több évtizedes tapasztalattal, kiemelkedő szakmai tudással, magas színvonalú, megbízható szolgáltatást kínál partnereinek. Megbízásukból talpraesett, jól kommunikáló munkatársakat keresünk Adatrögzítő munkakörbe.
-Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal
-Online webshopon keresztül beérkezett megrendelések rögzítése
-Vállalati ügyviteli rendszerben való adatok folyamatos frissítése
-Megrendelések egyeztetése
-Adminisztrációs feladatok ellátása
-Középfokú vagy felsőfokú iskolai végzettség
-4 órás részmunkaidő vállalása (Hétfőtől- Péntekig 08:00-12:00)
-Legalább 1-2 év éves releváns tapasztalat
-Erős MS Office ismertek (főként Excel tábla kezelés, F keres,)
-Kiváló analitikus képesség
-Önálló, proaktív személyiség
-Megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodásmód
-Pontos, precíz munkavégzés
-Monotónia tűrés
-Motiváló bérezési csomag
-Folyamatos támogatás a vezetőség és a kollégák részéről
-Hosszú távú, stabil lehetőség
-Nyugodt munkahelyi légkör
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
10405
82564.001
Manpower Bp - Capital Square
36 30 991 4187
nov.07
21151-1/2012