Senior Könyvelő

1931079
Budapest;
X. kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Vízautomatákkal foglalkozó, nemzetközileg elismert partnercégünk megbízásából keresünk csapatukba Senior Könyvelő kollégát.
• Belföldi szállítói számlák iktatása, ellenőrzése, könyvelése, egyeztetés szállítókkal
• Bérrel kapcsolatos könyvelések, utalások, egyeztetések
• Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése (aktiválás, kivezetés, értékcsökkentés)
• Pénztár egyeztetése, könyvelése
• Adók és egyéb főkönyvi tételek könyvelése
• Készletekkel kapcsolatos feladatok és ellenőrzések
• Főkönyv/számlatükör karbantartása
• Átutalások rögzítése
• Bankkivonatok letöltése
• ÁFA bevallás összeállítása, ellenőrzése, beküldése (havonta)
• MNB statisztikai jelentés készítése
• Egyéb bevallások készítése, beküldése
• Ad-hoc riportok, kimutatások elkészítése a helyi és külföldi management részére
• Likviditás folyamatos tervezése és figyelése, cash FC hetente
• Üzletkötői jutalék összeállítása, jutalékigazolások ellenőrzése
• Kapcsolattartás külsős bérszámfejtővel
• Havi számfejtési adatok összeállítása
• Tervek, előrejelzések készítése a gazdasági vezetővel (augusztustól novemberig tervezés)
• Aktív részvétel a Társaság könyvvizsgálatában, beszámoló elkészítése a gazdasági vezető támogatásával
• Adóhatósági vizsgálatok során a Társaság képviselete a gazdasági vezető támogatásával
• Legalább középfokú pénzügyi-számviteli végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
• Megbízható, önálló, pontos munkavégzés
• Naprakész számviteli tudás
• Haladó Office (Excel, Word) ismeretek
• Angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:
• Kereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat
• Navision rendszer ismerete
• Versenyképes juttatási csomag
• Bejárási költségtérítés
• Családias munkakörnyezet
• Rugalmas munkaidő
• Home office lehetőség
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Mózes Zsófiát a zsofia.mozes@manpower.hu e-mail címen, vagy a +36 30 905 7307 telefonszámon!
10597
83349.001
ManpowerGroup Solutions
+36 30 905 7307
márc.23
21721-1/2012