Beszerzési munkatárs

1931119
Pest megye;
Kerepes
Pályakezdő
Teljes munkaidő
Partnerünk az élelmiszeripar oszlopos tagja, ügyfelei között világszerte jól ismert első osztályú márkák szerepelnek. Erős a törekvésük, hogy ügyfelei számára innovatív, kiváló minőségű termékeket, valamint kiváló szolgáltatást és támogatást biztositson. Teljes körű szolgáltatást nyújt stratégiailag jól elhelyezett gyáraikkal az egész világon!
• Alapvetően a cég valamennyi egysége számára szükséges alap-és csomagolóanyagok, valamint áruk beszerzésének intézése, konkrét igények, illetve a minimum lista (safety stock – reorder point) figyelembevételével
• Folyamatosan új, kedvezőbb beszerzési források felkutatása
• Beszállítók kiválasztása és értékelése, a beszerzés lebonyolítása, kapcsolattartás a beszállítókkal
• Beszerzési szerződések előkészítése és karbantartása
• Beszállítói anyagminták és kapcsolódó dokumentumok (specifikáció, biztonsági adatlap, szállítási és fizetési feltételek dokumentumai stb.) bekérése és karbantartása.
• Alapanyagminták vizsgálatának elrendelése és a minőségileg megfelelő alapanyagok kiválasztása
• Készletforrások számítógépes rendszerben történő rögzítése.
• Alap- és csomagolóanyag árak karbantartása.
• Statisztikák elkészítése (Intrastat, göngyöleg stb.)
• Középfokú végzettség
• Aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
• Önálló, precíz munkavégzés
• Terhelhetőség, rugalmasság
• Csapatban való együttműködés
• Megbízhatóság
• Jó problémamegoldó-készség
• Kiváló kommunikációs képességek

Előny:
• Releváns tapasztalat (Élelmiszer/Gyógyszeripar)
• Felsőfokú végzettség,
• SAP ismeret
• Egyéb idegen nyelv ismerete pl.: spanyol, francia, német
• Versenyképes alapbér és juttatási csomag (teljesítmény alapú bonusz, Cafeteria, munkába járás támogatás)
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal és tanulási lehetőségekkel teli munkakör
• Dinamikusan növekvő cég, ugyanakkor családias és vidám munkakörnyezet.
• Változatos és önálló munkavégzési lehetőség
• Hosszútávú, stabil munkahely
• Munkarend: H-P, 08:00 – 17:00
• Részmunkaidő is lehetséges (30 ora/het)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését ,keresse fel kollégánkat:

Czirikusz Petra
+36 30 343 60 32
petra.czirikusz@manpowergroup.hu
10638
83347.005
Manpower Bp - Capital Square
ápr.29
21721-1/2012