Pénzügyi kontroller

1932129
Budapest;
XIII. kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Ügyfelem megbízásából keresünk Pénzünyi kontroller pozícióba új kollégát. A partnerünk fő tevékenysége a vasúti árufuvarozás, úti fuvarozási szolgáltatásokat, illetve vasúti iparvágány kiszolgálást nyújt Magyarországon.
• Napi, havi könyvelési feladatok elvégzése
• Bejövő számlák könyvelése, tisztázása
• Kimenő számlák készítése
• Napi/heti/havi kontrolling jelentések készítése
• Költségelemzés, cash flow terv
• Szerződésállomány nyilvántartása, rendszeres felülvizsgálata – csak ami a pénzügyi osztályt érinti, pl. bérszámfejtési program, használt rendszerek
• Budget és negyedéves forecast készítés
• Részvétel a menedzsment döntések kidolgozásában
• Kapcsolattartás ügyfelek/beszállítók pénzügyi osztályával, cégcsoporton belüli pénzügyi és kontrolling osztályokkal
• Részvétel a kinnlevőség behajtási folyamatokban
• Credit menedzsment
• Hatóságokkal való kapcsolattartás (NAV, NKH, stb)
• Számviteli törvény szerinti beszámoló összeállítása
• Mérleg – eredménykimutatás
• Kiegészítő melléklet
• Üzleti jelentés
• Cash Flow készítés
• Bankszámlák kezelése,banki kifizetések indítása – figyelemmel a likviditásra, bankszámlák figyelése, banki egyenlegek napi feljegyzése
• Bankkivonatok nyomtatása
• Bank könyvelése
• Posta szétosztása aláírás után
• Áfa bevallás készítése, egyeztetése
• „B” szektor számítása
• Egyéb adók számítása, bevallása (HIPA, SZAKKÉPZ, NYJ, EBJ, EBH)
• Adók egyeztetése
• Felsőfokú gazdasági végzettség/szakképesítés
• Könyvelői, pénzügyi és gazdasági munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
• Naprakész adózási és számviteli ismeretek
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
• Magas szintű MS Office felhasználói tudás, valamint ERP rendszerek használatában való jártasság
• Önálló, precíz, hatékony és proaktív munkavégzés
• Együttműködésre és csapatmunkára való készség
• Jó szervezői és kiváló kommunikációs készség
• Megbízhatóság, flexibilitás
• Versenyképes juttatási csomag
• Munkábajárási támogatás
• Rugalmas munkaidő
• Családias munkakörnyezet
• Home Office lehetősége
• Kihívásokkal és tanulási lehetőségekkel teli munkakör
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük keresse Mózes Zsófiát a zsofia.mozes@manpower.hu e-mail címen, vagy a + 36 30 905 7307 telefonszámon!
10653
83361.001
ManpowerGroup Solutions
 36 30 905 7307
máj.14
21721-1/2012