HW/SW Pre-sales Specialist

Forint
havi bér
Budapest
Budapest
IT / Telekommunikáció
Beosztott
Teljes munkaidő
Adatgazdálkodási stratégia és adatközponti infrastruktúra kiépítésével foglalkozó Partnerünk számára keresünk kollégát.
• az ajánlatkérések alapján az ajánlatok, árkalkulációk elkészítése,
• az ajánlott megoldás (hardver és szoftver) megtervezése az ajánlatkérésnek megfelelően,
• gyártókkal és a cég kereskedelmi, pre-sales és post-sales csapatának tagjaival való együttműködés,
• kommunikáció az ajánlatkérőkkel és ügyfelekkel,
• rendszeres ügyfél látogatás,
• az ügyfelekkel, gyártókkal és egyéb partnerekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás • opcionálisan: közreműködés az értékesített számítóközponti rendszerek implementálásában, bevezetésében és konfigurálásában, rendszerintegrációjában
• adattárolási technológiák, koncepciók, továbbá valamely vezető nagyvállalati adattároló termékcsalád (RAID, SAN, blokkos, scale-out NAS) ismerete
• szerver- illetve szerver-virtualizációs technológiák és megoldások ismerete
• valamely vezető nagyvállalati szerver- illetve szerver-virtualizációs termékek ismerete (pl. Vmware vSphere)
• adatmentési technológiák, koncepciók, továbbá vezető nagyvállalati adatmentési termékcsaládok (pl. mentőszoftverek, mentőeszközök, deduplikációs adatmentési tárolók, illetve VTL-rendszerek, szalagrendszerek) ismerete
• Alapszintű szerver operációs rendszer ismeretek: Windows, Linux
• Alapszintű hálózati ismeretek
• Felsőfokú végzettség
• Kiváló professzionális munkakörnyezet, barátságos légkör
• stabil hátterű, folyamatosan bővülő, magyar tulajdonú vállalat
• Legmodernebb technológiák megismerése
• Tovább fejlődési tervek aktív támogatása, folyamatos képzés és fejlesztés
• Versenyképes juttatási csomag • cégautó megegyezés szerint
Előnyök:
• Szakirányú felsőfokú végzettség (mesterképzés) (mérnök-informatikus, programozó matematikus, más mérnök)
• hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérlek küldd el szakmai Önéletrajzodat a beata.hegedus@experis.hu e-mail címre.
10658
Manpower Bp - Capital Square