Junior folyamatmérnök

Forint
havi bér
Heves megye
Gyöngyös
Gyártás / Termelés / Mérnök
Pályakezdő,Beosztott
Teljes munkaidő
Ügyfelünk márkái közel 200 éve, több mint 80 országban megtalálhatók a nappaliban, a konyhában, a mosókonyhában és a fürdőszobában. Fontos, hogy az egészséget, a higiéniát és az otthon kényelmét eljuttassa mindenki számára.
Olyan munkahelyet teremt, ahol mindenki egyenlő. A csapataik különböző régiókból, több mint 145 helyről érkeztek világszinten. Erős a társadalmi felelősségvállalásuk, termékeiket nem tesztelik állatokon. A környezeti fenntarthatóság már évtizedek óta a vállalat részét képezi.
Ezek együtt segítenek az értékteremtésben Ügyfelünk és partnerei számára!
Folyamatmérnökként Ön felel majd a világszínvonalú fogyasztói termékek gyártási folyamataihoz szükséges technológiák kialakításáért es fejlesztéséért.

• Az üzleti célok elérése érdekében a technológiai eszközök meghatározása es értékelése
• A javasolt változtatások megvalósíthatóságának kivizsgálása
• Tervezési folyamat előkészítése: mérnöki tanulmányok, számítógépes modellezés, gazdasági értékelések es a társosztályokkal (gyártó, kutató, fejlesztői) folytatott konzultációk alapján
• Az új berendezések üzembe helyezése es felhasználói oktatás a gyártócsoportok számára
• Javaslattétel az új és a meglévő berendezések használatai során felmerülő problémák megoldására
• Közvetlen gyártótól vásárolt berendezések tesztelése
• Termelés és kapacitástervezés
• Az árukészlet zavartalan szállításának biztosítása a beszállítóktól a gyártóüzemeken és a központokon át egészen az ügyfél polcáig
• Szoros együttműködés a társosztályokkal
• Felsőfokú végzettség mérnöki területen
• Maximum 5 év munkatapasztalat (de frissdiplomások jelentkezését is várjuk)

• Magabiztos angol nyelvtudás (szóban es írásban)
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Erős rendszerszemlélet és analitikus gondolkodásmód
• Kiváló problémamegoldó es döntéshozó jellem
• Agilis, dinamikus személyiség, csapatjáték
• Jó kommunikációs képesség
• Széleskörű juttatási csomag (teljesítmény alapú bónusz, önkéntes nyugdíjpénztári tagság, Cafeteria, munkábajárás és lakhatási támogatás, csoportos élet- és balesetbiztosítás, részvényvásárlási lehetőség)
• Kedvezményes étkezési lehetőség a gyár területén található étteremben
• Vállalat által szervezett és támogatott családi kirándulások
• Sportklub tagság
• Ingyenes edzőterem/futballpálya használat az első naptól
• Választható laptop es mobiltelefon
• Munkaruha, védőfelszerelés
• Inspiráló munkakörnyezet
• Kihívásokkal es tanulási lehetőségekkel teli munkakör
• Hazai és a nemzetközi karrier
• Helyi es külföldi tréningprogramok
• Munkaidő: projekt határozza meg a munkaidőt (biztosított ingyenes dolgozói buszjárat)
Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőségét, kérem, küldje el magyar vagy angol nyelvű önéletrajzát a vanda.huber@manpowergroup.hu e-mail címre.
10751
júl.09