Építőmérnök tanácsadó (Nyugat-Magyarország)

epitomernok-tanacsado
Forint
havi bér
Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém, Komárom-Esztergom, Zala, Somogy, Tolna, Baranya
Építőipar / Ingatlan
Beosztott
Teljes munkaidő
Magyarországon kiemelt szerepet betöltő építőanyag-gyártó partnerünkhöz keresünk két fő, értékesítési gyakorlattal rendelkező építőmérnök vagy építészmérnök, esetleg tapasztalt magasépítő technológus munkatársat Győr-Moson-Sopron, Vas, Veszprém és Komárom-Esztergom megyei, valamint Zala, Somogy, Tolna, Baranya megyei fókusszal.
Új munkatárs főbb feladatai lesznek:
• Több száz milliós építési projektek felderítése, nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése a projektadatbázisban
• Rendszeres kapcsolattartás az építőipari projektek meghatározó szereplőivel (tervezők, beruházók, kivitelezők)
• Műszaki tanácsadás nyújtása az építési projekt döntéshozói részére
• Árajánlatok készítése és tárgyalások szakszerű lefolytatása a sikeres eladás biztosítása érdekében
• Hosszútávú partnerkapcsolatok kialakítása, ápolása
Új munkatárssal szemben támasztott elvárásaink:
• Építész- vagy építőmérnöki végzettség (releváns tapasztalat esetén magasépítési technológus képesítés is megfelelő)
• Legalább 3 év szakmai tapasztalat, ami kivitelezésre is kiterjed, preferáltan nagyvállalatnál
• Műszaki értékesítésben szerzett gyakorlat
• Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• Kiváló prezentációs, és meggyőző képesség
• Határozott kiállás, kiváló tárgyalástechnika
• Önálló munkavégzés: Folyamatos ügyféllátogatások, illetve home office-ban történő munka vállalása
• Projektmenedzsmentben szerzett gyakorlat előnyt jelent
• Összetett juttatási csomag: havi prémium, 13. havi fizetés, Cafeteria
• Céges autó (magánhasználatra is biztosított)
• Kapcsolati háló építése
• Támogató értékesítési csapat
Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérem, küldje el önéletrajzát a vanda.huber@experis.hu e-mail címre.
10776
aug.19