Bolti Eladó

1432728
Baranya megye;
Pécs
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk, a világ piacvezető sportszer kereskedő cége az alábbi munkakörben keres munkatársat:

BOLTI ELADÓ

CÉL ÉS A SZERVEZETRE GYAKOROLT HATÁS:
Az alábbiak szerint hozzájárul a bolt értékesítési és KPI céljainak eléréséhez vagy túlteljesítéséhez:
Érzelmi kapcsolat kiépítése a vásárlókban és a márka valós értékeinek megértése.
Eladás, vásárlók kiszolgálása, és egyéb bolti feladatok lelkiismeretes elvégzése
Tisztában van a bolt üzleti céljaival és minden rendelkezésre álló belső és külső erőforrást felhasználva aktívan dolgozik ezek elérésén vagy túlteljesítésén.
Az ügyfélszolgálati modellnek megfelelő, elemeit használva kielégíti vagy felülmúlja a vásárlói igényeket, és fokozza az értékesítést illetve a márkaismeretet.
Elkötelezett és lelkes márka nagykövetként minden vevővel érzelmi kapcsolatot alakít ki.
A saját kijelölt bolti területén proaktívan kutatja és kiszolgálásmódjába beépíti az alap- és a szezonális termékre vonatkozó ismereteket.
A vásárlók számára vonzó, a vásárlást megkönnyítő bolti környezetet biztosít, következetesen használva az eladást segítő vizuális eszközöket és rendben tartva a környezetet.
A biztonságos vásárlási és munkakörnyezet fenntartása érdekében betartja a bolti előírásokat.
Gondoskodik arról, hogy a termékkínálat az üzletben a vevők rendelkezésére álljon azáltal, hogy segédkezik az árukiadásban és az eladótér feltöltésében.
Gyorsan és pontosan bonyolítja le az eladási tranzakciókat, betartva közben a készpénzkezelésre vonatkozó előírásokat.
Az eladótérben folyamatos figyelem fenntartásával minimalizálja a veszteséget a vásárlók kiszolgálása közben.
Hatékonyan és tiszteletteljesen működik együtt a csapattagokkal a bolti célok elérése vagy felülmúlása érdekében.
Minden kötelező továbbképzési programot teljesít, és a tanultakat munkájában hatékonyan váltja készségekre.
Kinyilvánítja a folyamatos tanulás iránti vágyát, és üdvözöl minden rendelkezésre álló lehetőséget a teljesítmény növelése érdekében.
Középfokú, kereskedelmi végzettség
hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat előny
precíz munkavégzés
kedves, vevőorientált személyiség
angol nyelvtudás
nyugodt munkakörülmények
stabil háttér
versenyképes fizetés
béren kívüli juttatások
azonnali munkakezdés
7011
81980
Manpower Bp - Capital Square
+36 1 411 1590
márc.08
21721-1/2012