Egészségügyi koordinátor

1927705
Budapest;Hajdú-Bihar megye;Pest megye;
Budapest/Debrecen
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnerünk megbízásából keresünk Egészségügyi koordinátor munkatársakat:
- Biztosítottak irányítása a megfelelő egészségügyi ellátásra
- Ellátás előtti tájékoztatás nyújtása ügyfelek részére
- Kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése
- Ügyfelek egészségi állapotának figyelemmel kísérése
- Ügyfélbejelentések fogadása
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Egészségügyi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok: ápoló (ápoló, gyakorló ápoló, szakápoló, általános ápoló és asszisztens stb.) vagy diplomás ápoló, szülésznő, védőnő, gyógytornász, dietetikus, mentőápoló, egészségügyi szervező, orvos
- Csapatmunka, szervezőkészség
- Empátia, ügyfél-orientált gondolkodás

Előnyök:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat
- Bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség
- Változatos munkarend (műszakokban)
- Multinacionális munkaköri feltételek, fiatalos csapat
- Versenyképes fizetési csomag, béren kívüli juttatások
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollegánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
9769
81169.002
Manpower Bp - Capital Square
dec.07
21721-1/2012