Termelési kontroller

1927914
Fejér megye;
Csévharaszt
Beosztott
Teljes munkaidő
Kiemelt Partnercégünkhöz kontroller munkakörben keressük a szakmailag kompetens kollégát:
-A termelési terület teljes körű kontrolling-feladatainak ellátása
-Termeléssel kapcsolatos folyamatok javítása és ellenőrzése
-Folyamatos riportálás a vezetőség irányába
-A műszaki és karbantartási/ HR és munkaügy terület kontrolling-feladatainak ellátása
-Az energia- és üzemanyagfelhasználás nyomonkövetése
-Terméklapok, gyártási utasítások, eljárások fejlesztése és adminisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
-A nyomonkövetési rendszer fejlesztése
-Eszközleltár megszervezése és lebonyolítása
-Termékdíj bevallásához pontos kalkulációk készítése
-Kapcsolattartás a külső tanácsadó céggel
-Termékdíjjal kapcsolatos hatósági ellenőrzéseken a vállalat érdekeinek képviselete
-Elemzések készítése
- Kontrolling alapú folyamatok létrehozása és adminisztrációja, azok betartatása, ellenőrzése
- A vállalatirányítási rendszerbe való pontos rögzítés
-Felsőfokú gazdasági végzettség
-Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
-Magas szintű MS Office ismeretek, főként Excel tábla kezelés (Alapfüggvények, Pivot)
-Jó probléma megoldó és logikai készség
-Jó szervezőképesség
-Kiváló kommunikációs képesség

Előny:
-Releváns szakmai tapasztalat hasonló területen
-Versenyképes fizetés
-Béren kívüli juttatás
-Változatos feladatkört
-Biztos, hosszú távú munkalehetőség
-Fiatalos csapat, kellemes légkör egy dinamikusan fejlődő cégnél
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre küldj el számunkra vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
9863
83029.007
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 991 4187
febr.04
21721-1/2012