Pénzügyi asszisztens

1927917
Budapest;
Budapest, II. kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Partnervégünk gépek finanszírozásával, illetve az ahhoz kapcsolódó szolgáltatásokkal foglalkozik. Dinamikus, hatékony és ügyfélorientált, innovatív és intelligens finanszírozási megoldásokat kínál a vállalati ügyfelek részére, valamint a vendor lízing terén.
Kiemelten nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy Munkatársaik jól érezzék magukat a munkahelyen, sikeresek legyenek, ennek érdekében folyamatos szakmai fejlődést biztosítanak.
-Pénzügyi nyilvántartások naprakész kezelése
-Refinanszírozási szerződések teljes körű kezelése
-Folyamatos kapcsolattartás a refinanszírozó bankokkal
-Lehívások előkészítése
-Esedékes törlesztések és előtörlesztések kezelése
-Könyvelési feladatok ellátása
-Hiteltörlesztések könyvelése
-Bejövő számlák napi szintű rögzítése, nyilvántartása
-Egyéb Ad-Hoc jellegű adminisztratív feladatok ellátása
-Felsőfokú vagy középfokú szakirányú iskolai végzettség, (mérlegképes könyvelő, számviteli ügyintéző)
-Minimum 2 éves pénzügyi szakterületen szerzett szakmai tapasztalat,
-Teljes munkaidő vállalása
-Szakmai igényesség, hitelesség,
-Megbízhatóság, önállóság
-Felhasználói szintű MS Office, különösen az Excel ismerete
-Analitikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés, határidőérzékenység
-Versenyképes juttatási csomagot
-Béren kívüli juttatást
-13. havi fizetés
-Szakmai fejlődési lehetőséget
-Egy elkötelezett, inspiráló csapatot
-Barátságos munkahelyi környezetet
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollégánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
9865
83151.001
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 991 4187
febr.05
21721-1/2012