Raktáros munkatárs

1927919
Budapest;
XXII. kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Ha szeretnél egy fiatal csapat tagjaként, változatos, kihívásokkal teli munkakörben dolgozni, részt venni Magyarország meghatározó ipari vállalatainak kiszolgálásában, elsajátítani a vállalatok közötti kereskedelem ismereteit, fontos számodra a stabil háttér és a fejlődési lehetőség akkor várjuk jelentkezésed!

Országos hálózattal rendelkező, a szerszám, a munkavédelem és a karbantartási segédanyag piacon elismert,
multinacionális ipari termelővállalatok kiszolgálására specializálódott kereskedelmi és szolgáltató kft folyamatosan bővülő csapatába új munkatársat keres:
• A cég által forgalmazott termékek precíz, tételes átvétele, átadása, fel- illetve lepakolása a gépjárműről, áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció meglétének ellenőrzése, az okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése, esetleges visszáruval kapcsolatos ügyintézés,
• Raktári csomagolási feladatok, a beérkező megrendelések összekészítése
• Kézi anyagmozgatás
• Részvétel a leltárak elkészítésében
• Raktári rend fenntartása
• Bejövő áruk beérkeztetése a raktárkezelő programba
• Bejövő árukhoz tartozó szállító levelek kezelése, iktatása
• B kategóriás jogosítvány
• Középfokú végzettség
• Precizitás és pontosság
• Terhelhetőség
• Megfelelő és ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség, önállóság, dinamizmus

Előny:
• Műszaki beállítottság és termékismeret (kézi és elektromos szerszámok, szereléstechnikai és karbantartási segédanyagok, munkavédelmi termékek)
• Releváns szakmai tapasztalat
• Érvényes targonca vezetői engedély
• Fiatalos csapat és szemlélet
• Stabil háttér országos lefedettséggel
• Részvétel műszaki, gazdasági és kereskedelmi belső képzéseken
• Továbbtanulás támogatása
• Fejlődés lehetőség
• Előrelépési lehetőség
• Érdekes és változatos munkakör
• Versenyképes személyi juttatások
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollegánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
9866
7264.006.002
ManpowerGroup Solutions
 +36 30 905 7307
febr.05
21721-1/2012