Vámügyintéző

1928035
Budapest;
Vecsés
Beosztott
Teljes munkaidő
Amerikai tulajdonban lévő Partnercégünkhöz keresünk Vámügyintéző Munkatársakat, Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
-Folyamatos kapcsolattartás a vámhivatallal és az ügyfelekkel
-Vámdokumentáció ellenőrzése, nyilvántartása
-Vám dokumentumok elkészítése
-Vámkezelési feladatok ellátása
-Adatbázis napi szintű használata
-Vámkezelési folyamatok adminisztratív támogatása
-Középfokú, szakirányú végzettség (vámügyintéző)
-Aktív vámügyintézői ismeretek
-Jó kommunikációs képesség
-Ügyfélközpontú szemléletmód
-Jó problémafelismerő és megoldó képesség
-Magabiztos fellépés
-Önálló munkavégzés
-Felhasználó szintű MS Office ismeretek

Előny:
-Több éves releváns tapasztalat vámügyintézői területen
-Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
-Azonnali munkakezdés
-Biztos kereseti lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
-Szabadon választható béren kívüli juttatás
-Utazási költségtérítés a jogszabályi előírásoknak megfelelően
-Ingyenes céges buszjárat
-Határozatlan idejű munkaszerződés
-Munkaidő: Hétfőtől- Péntekig
-Változatos feladatkör
-Egy elkötelezett, befogadó csapatot
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el pályázati anyagát a maria.kiss@manpower.hu e-mail címre vagy keresse fel kollegánkat:
Kiss Mária a +36 30 991 4187 telefonszámon!
9938
83175.001
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 991 4187
márc.07
21721-1/2012