Területi képviselő

1928044
Budapest;
X. Kerület
Beosztott
Teljes munkaidő
Ügyfelünk egy osztrák tulajdonú építőipari vállalat, mely a piac egyik legbefolyásosabb és meghatározóbb szereplője. Célja a vevői elégedettség biztosítása és folyamatos javítása, illetve piaci pozíciójának megtartása és folyamatos bővítése.
• Kapcsolattartás meglévő partnerekkel
• Új partnerek, kivitelezők felkutatása
• Szakmai tanácsadás kereskedelmi partnerek részére
• Személyes kapcsolatépítés a szakma képviselőivel
• Piaci lehetőségek felmérése, projektek felkutatása
• Legalább középfokú végzettség
• Építőanyag értékesítésében szerzett tapasztalat
• Kivitelezésben és/vagy tervezésben való részvétel
• Építőipari piacismeret
• Jó kommunikációs készség
• Képesség az önálló munkavégzésre
• B kategóriás jogosítvány

Előny:
• Meleg vagy hidergburkolat segédanyag forgalmazásában/kereskedelemben/kivitelezésben szerzett tapasztalat
• Felsőfokú építőipari végzettség
• Magabiztos német nyelvtudás
• Versenyképes jövedelem csomag (havi mozgóbér teljesítmény alapú elszámolással)
• Céges autó (Saját használatra is)
• Multinacionális hátterű vállalat
• Színvonalas munkakörülmények
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Kiváló munkahelyi légkör
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, keresse fel kollegánkat:
Mózes Zsófia
zsofia.mozes@manpower.hu
+36309057307
9943
82591.002
Manpower Bp - Capital Square
+36 30 905 7307
márc.11
21721-1/2012