Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Senior Könyvelő

A magyar IT-piacon több mint 20 éve jelen lévő, dinamikusan fejlődő 1995-ben alapított, 70 fős, 100%-ban magyar tulajdonú infokommunikációs cég csapatának bővítéséhez Könyvelő munkatársat keres.

Feladatok:

napi könyvelési feladatok önálló elvégzése: vevő, szállító számlák, bank, pénztár, vegyes tételek, tárgyi eszközök könyvelése, analitikus nyilvántartások ellenőrzése, egyeztetése,
adóbevallások, jelentések, ellenőrző és összesítő kimutatások készítése,
projektelszámolások ellenőrzése,
kapcsolattartás adóhatósággal, külső szolgáltatókkal,
éves és évközi számviteli zárás előkészítése, elkészítése, a számviteli törvény szerinti beszámoló és a kapcsolódó adóbevallások összeállítása, továbbítása a hatóságok felé,
statisztikai jelentések készítése,
banki utalások előkészítése, kapcsolattartás a számlavezető pénzintézettel,
időszakos tervek összeállítása, a terv-tény adatok összehasonlítása, elemzése,
szerződések véleményezése számviteli, adózási szempontból,
jogszabályoknak történő megfelelés folyamatos követése.

Elvárások:

felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség, mérlegképes könyvelői regisztráció kötelező
hasonló területen, teljeskörű könyvelési, valamint beszámolókészítési feladatokban szerzett min. 5 éves tapasztalat
magabiztos MS Office használat
Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
csapattagként történő munkavégzés képessége
kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér,
Szakmai fejlődési lehetőség,
Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel,
Modern, könnyen megközelíthető iroda,
Házon belül angol nyelvi képzés,
Egészségtámogatási program-a próbaidő letelte után, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség
A munkavégzéshez minden irodai eszköz biztosított

Megtekintés