Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Termelési Operátor

Partnercégünk íz- és illatanyagok, valamint összetevők fejlesztésére és gyártására specializálódott, világszerte elismert márkák partnere.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat termelési operátor pozícióba kerepesi munkavégzéssel!
Feladatok:

termékek gyártása, palackozása
tartályok mosása
folyadékok és porok precíz mérése
alapanyagok és csomagolóanyagok kezelése (esetenként 20kg-ot meghaladó súly emelése!)
termékek kiszállításra való előkészítése
megrendelések összekészítése, csomagolása
termelés fennakadásmentes, folyamatos kiszolgálása
üzemi rend betartása

Előny:

targoncavezetői jogosítvány
élelmiszer-, gyógyszer- vagy vegyipari gyakorlat
Kerepeshez közeli lakóhely

Elvárások:

minimum 8 általános iskolai végzettség
precíz munkavégzés
2 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:
•            Közvetlen, családias hangulatú csapat
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•            Havi bónusz lehetőség
•            Cafetéria, bejárástámogatás

Munkavégzés helye:
•            Kerepes

Megtekintés