Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Gépkezelo

Partnerünkrol:

Flexibilis csomagolóanyag gyártásával foglalkozó, Pirtóban található partnerünk megbízásából keressük leendo munkatársukat gépbeállító munkakörbe.

Feladatok:

A muszakvezeto, illetve a csoportvezeto által meghatározott darabszám mennyiség legyártása a megfelelo minoség biztosításával
A termelésben felhasznált alapanyagok hiányának jelzése a muszak-, illetve a csoportvezeto részére
Napi végrehajtandó feladatait fontossági sorrendekre, takarékossági szempontokra, hatékonyságra figyelve rangsorolja
Gépkezeloi feladatok ellátása, majd a gyártás levezetése
Gyártás végeztével a meghatározott adatok bevezetése a vállalatirányítási rendszerbe, majd a folyamat lezárása

Elvárások:

Középiskolai vagy szakmunkás végzettség
Számítógép felhasználói szintu ismerete
12 órás munkarend vállalása

Elony:

Muanyagiparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Fejlodési lehetoség, modern munkakörnyezet
Kiemelkedo Cafeteria
Éves bónusz
20 Ft/km-es üzemanyag támogatás
Támogató, családias környezet egy stabil hátteru vállalatnál

Munkavégzés helye:

Pirtó

Megtekintés