Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Junior Aktuárius

Partnerünk 11 országban van jelen, Európában és Japánban egyaránt a piac vezető szereplői közé tartozik. A több mint 175 éves múltra visszatekintő vállalat Hollandiából indult, és jelenleg több mint 15 000 munkatársával világszerte mintegy 18 millió ügyfele számára nyújt megbízható pénzügyi szolgáltatásokat. Mindössze 6 év alatt piacvezetők lettek és továbbra is meghatározó szereplői a magyar életbiztosítási piacnak.

Feladataid:

Biztosítástechnikai tartalékok számítása,
Az SII tartalékok számításához használt feltételezések karbantartása;
Kár- és egyéb statisztikai elemzések készítése, az aktuárius előrejelző modellek dokumentálása;
Felügyeleti jelentések készítése, audit eljárások kiszolgálása a szükséges aktuáriusi adatokkal;
IT fejlesztések tesztelése.

Elvárások:

Releváns felsőfokú végzettség;
Pályakezdő, vagy 1-2 éves aktuáriusi munkakörben szerzett tapasztalat;
Középfokú angol nyelvtudás;
Magabiztos excel tudás;
Analitikus gondolkodásmód;
Proaktív hozzáállás;
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség.

Amit kínálunk:

Rugalmas munkarend, akár heti 30 órás, részmunkaidős munkarend
Hybrid munkavégzési forma
Cafetieria
Egészségbiztosítás
Teljesítmény alapú bónusz
Szakmai továbbképzések
Agilis munkakörnyezet

Megtekintés