Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Földmunkagép szerelo

Partnerünkrol:

Partnerünk építoipari és földmunkagépek kereskedelmével, szervizelésével és bérbeadásával foglalkozik. Stabil hátteru cég, ahol a családi és nemzetközi vállalatok elonyei egyesülnek.

Feladatok:

A szervizvezeto utasításai alapján javítási, karbantartási munkák elvégzése, legjobb szakmai tudása és a muszaki eloírások alapján.
Munkájáról hiba felvételezési és javítási jegyzokönyvet készít.
Munkaóra elszámolás /statisztikai lap/ leadása a tárgyhót követo 5 napon belül.
Gondoskodik a muhelymunkák, vagy vevonél végzett munkák végzésénél a rend, tisztaság és a munka, tuzvédelmi és környezetvédelmi eloírások betartásáról.
A raktárról felvett anyaggal, alkatrésszel rendszeresen elszámol.
A rendelkezésére bocsátott szerviz autó tisztántartása, szükséges okmányok, muszaki vizsgák, autópálya matricák érvényességét figyelemmel kíséri.
A szervizvezeto utasítása alapján, Magyarország területén belül javítási és szervizmunkák végzésére kirendelheto.
Esetenként a munkáltató telephelyén karbantartási munkák végzése.

Elvárások:

Középfokú muszaki végzettség
Számítógép kezelésének ismerete
Önállóság, belso motiváltság
B kategóriás jogosítvány

Elonyök:

Mezogazdasági gépszerelo vagy autószerelo végzettség

Amit kínálunk:

Hosszú távú stabil munkalehetoség
1 muszakos munkavégzés
Laptop, telefon
Összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Projekt üzletköto

Ajtó- és kaputechnikával foglalkozó partnercegünk részére keresünk kollégát Szigetszentmiklósra.

Feladatok:

alvállalkozói, beszállítói szerzodések megkötése meglévo és új kivitelezo partnerekkel
a kolléga képes arra, hogy megkeressen új ügyfeleket, azoknak ajánlja a termékeket, majd velük alvállalkozó szerzodést kössön
Muszaki tanácsadás ügyfelek részére telefonon és személyesen
Építészek és kivitelezo partnerek rendszeres látogatása
Helyszíni felmérések lebonyolítása, tanácsadás
Ajánlatok kidolgozása, szerzodések elokészítése
Aktív együttmuködés termékbemutatók, konferenciák elokészítésében és lebonyolításában
Helyi termékismertetok, tanfolyamok tartása
Illetve minden más munkaköréhez illeszkedo feladat, amivel a munkahelyi vezetoje megbízza

Elvárások:

A jelölt ideális esetben felsofokú képzettséggel rendelkezik.
Muszaki végzettség mindenképpen elony
Nyelvtudás: német és/vagy angol társalgási szinten

Juttatások:

Versenyképes jövedelem
Céges autó
Juttatási csomag

Megtekintés