Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Vezetőfejlesztő

Az egyik legizgalmasabb informatikai kihívás, a szimulációs technológia területén kínálnak megoldásokat partnereiknek az egészségügyi képzésben. Töretlenül fejlődnek, jelenleg több, mint 700 egyetemmel, tanulókórházzal állnak kapcsolatban világszerte.

Feladatok:

Felhőalapú webes alkalmazás fejlesztése
Részvétel a tervezési folyamatokban
Más fejlesztői csoportokkal való szoros kapcsolattartás
Fejlesztői csapat mentorálása
Hibajavítás

Elvárások:

Node.JS alapú servicek fejlesztésével/vezetésével kapcsolatos tapasztalat
fejlesztés terén legalább 3-5 éves tapasztalat
adatbázisokkal kapcsolatos ismeret (MySQL / PostgreSQL)
fejlesztettél már reaktív frontend frameworkben (Angular, React)
egyetemi végzettség
középfokú angol nyelvismeret

CNC gépkezelo

Partnerünkrol:

CNC gépbeállító munkatársat keresünk veszprémi telephelyu partnerünkhöz, amely vezeto pozíciót tölt be a teher- és haszongépjármu ipar alkatrészgyártásának piacán.

Feladatok:

alkatrészek mechanikai megmunkálására szolgáló CNC gépek kezelése
programok behívása
szükség esetén korrekciók elvégzése
megmunkáló szerszámok cseréje
gyártás során önellenorzés végzése ellenorzo eszközökkel és méroeszközökkel
adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

CNC gépkezeloi szakmai képzettség
fémiparban, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
CNC gépek, megmunkáló központok kezelésében való jártasság
FANUC, SIEMENS, OKUMA vezérlések ismerete elonyt jelent Figyelmes, pontos, precíz munkavégzés
alapfokú számítógépes ismeretek
3 muszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

hosszú távú, stabil munkalehetoség, akár azonnali kezdéssel
határozatlan ideju szerzodés
1 hónapos próbaido
béren kívüli juttatás (cafeteria) próbaido után
ingyenes céges buszjárat,
bejárás támogatás
beilleszkedést és betanulást támogató mentor program új belépok részére
dolgozói ajánlási program
munkaruha juttatás

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megtekintés