Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Recepciós (5 órában) – angol nyelvtudással

Nemzetközi partnercégünk részére keresünk angol nyelvtudással rendelkezo kollégát recepciós munkakörbe, 5 órás munkavégzéssel (de-du váltás).

Munkavégzés helye: Kálvin tér

 A munkakör ellátásához szükséges kompetenciák:

 precíz, alapos munkavégzés,
 jó szervezo és priorizáló készség,
jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, asszertív kommunikáció
logikus, strukturált gondolkodás,
kiváló koordinációs készség,
stresszturo képesség, terhelhetoség
csapatjátékos attitud

Feladatok:

érkezo vendégek fogadása
beérkezo telefonhívások kezelése angol és magyar nyelven
bejövo és kimeno levelek, számlák rögzítése, továbbítása
belföldi és nemzetközi küldemények küldése és fogadása
költségelszámolások rögzítése, lefuzése
Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása – lefuzés, adatrögzítés, esetenként csomagolás
Irodai és konyhai eszközök készletfigyelése, rendelése
Tárgyalók foglalásának felügyelete és nyomon követése

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Összetartó, családias csapat
Évi 300.000 Ft cafeteria
Egészségbiztosítás

Megtekintés