Kedves Szállítmányozási értékesítő!

A Manpower budapesti Partneréhez keresi szállítmányozási értékesítő kollégáját.

Partnerünk biztosítja a kontinenseken átívelő áruforgalmat. Ügyfeleiknek csúcsminőségű szolgáltatást nyújtanak: szállítás, vámkezelés, raktározás, komissiózás és csomagolás, valamint elosztás.

Szolgáltatásaik alapját globális vállalati hálózatuk képezi. Ez 46 kereskedelmi országban 94 leányvállalatból és társult vállalatból áll. A vállalatok tengerentúli szállítmányozó cégként működnek a légi és tengeri szállítmányozás területén. Export- és importszállítmányokat szerveznek általános rakomány, teljes konténerek és hagyományos rakományok számára. A szárazföldi szállítás, raktározás és elosztási szolgáltatások szorosan kapcsolódnak a tengerentúli szállítmányozó vállalatokhoz.

Feladataid:

  • Partnerek látogatása
  • Leadek generálása
  • CRM rendszer kezelése
  • Aktív üzletkeresés

Elvárás:

  • Tengeri- vagy légi szállítmányozási értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Kompenzációs csomag:

  • Szenioritás alapú bér
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges autó

Lokáció:

  • Budapest
Benefits

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!