HR vezetői/ manageri szintű állás érdekelné  Zala megyében? Itt a lehetőség!
Partnerünk magyar tulajdonú, nagy múltú, építőipari vállalat HR vezető állást kínál Nagykanizsán.

Változatos feladatokkal, modern irodába- családias környezetbe, piackövető korrekt juttatásokkal,  tanulmányi és szakmai fejlődési lehetőséggel várják új kollágájukat.

Feladatok:

  • A kialakított HR stratégia működtetése
  • HR csapat szakmai irányítása, napi munkájuk koordinációja
  • A szükséges erőforrás biztosítása, toborzás- kiválasztási folyamatok lebonyolítása (szellemi és fizikai pozíciók egyaránt)
  • HR folyamatok, szabályzatok kidolgozása, fejlesztése
  • Képzések szervezése
  • Gyakornokok és duális hallgatók foglalkoztatásának szervezése és koordinálása
  • Béremelések, kompenzációs csomagok kialakítása
  • Riportok, kimutatások elkészítése a felsővezetés felé, adminisztráció
  • Szellemi és fizikai dolgozókkal való  kapcsolattartás, felmerülő problémák megoldása, tájékoztatás
  • Munkavállalók támogatását jelentő HR programok működtetése
  • Éves HR folyamatok lebonyolítása (premizálás, teljesítmény menedzsment, cafetéria nyilatkoztatás…stb)
  • Üzletágakkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkaügyi, munkajogi ismeretek
  • Erős kommunikációs készség
  • Kiemelkedő szervezési és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Határozottság, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz mért, piackövető alapbér
  • Cafetéria
  • Prémium
  • Bejárási támogatás
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Csapatépítők
  • Belső képzések
  • Lojalitás program
  • Tanulmányi szerződés lehetősége
  • Mobiltelefon, laptop
  • Modern saját irodaház
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezt
  • Bővülő, fejlődő, sikeres cég
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál

Benefits

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!