Partnerünk megbízható, külföldi tulajdonosi háttérrel rendelkező ügyvédi iroda, amely széleskörben nyújt jogi tanácsadást ügyfeleinek.
 Modern, budapesti irodájukba keresnek Pénzügyi és HR Manager kollégát.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a külső könyvelőcéggel, bérszámfejtővel, bankokkal, könyvvizsgálóval
  • Riportok készítése a bécsi központnak, helyi vezetésnek
  • Likviditás tervezése, fenntartása, deviza konverzió
  • Számlázás, Folyószámla egyeztetés házon belül, könyvelőkkel
  • Banki átutalások, bankszámlakivonatok ellenőrzése
  • Letéti számlák kezelése, letéti nyilvántartás
  • Szerződések kezelése, Adatszolgáltatás
  • Részvétel az Éves költségvetés elkészítésében, letltározásban
  • Munkaüggyel kapcsolatos ügyintézés (ki- és belépések, munkaszerződések előkészítése, munkaköri leírások elkészítése, szabadságok, túlórák egyeztetése, bérszámfejtés ellenőrzése, bérutalás, dolgozók tájékoztatása)
  • Képzések szervezése, nyilvántartása
  • Részvétel állásbörzéken, azok megszervezése házon belül

Elvárások:

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év releváns tapasztalat pénzügyi területen
  • Magabiztos, minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Segítőkészség, gyakorlati gondolkodás

Előnyök:

  • Pénzügyi tapasztalat mellett HR-es tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Senioritás alapján piackövető bér
  • Bónusz
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Fiatalos és támogató csapat
  • Modern irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő törzsidővel
  • Hetente Home office lehetőség
  • Csapatépítő tréningek
  • Nemzetközi stabil háttér

Benefits

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!