Partnerünk egy olyan kereskedelmi vállalat, amely teljes körű szolgáltatást kínál ügyfeleinek, mint ellátási lánc partner a C-alkatrészek beszerzése, minőségellenőrzése és logisztikája terén.

Feladatok:

  • A megrendelések nyomonkövetése a beérkezésig, esetleges problémák megoldása, a beszállítókkal, szállítmányozókkal való kapcsolattartás
  • A beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Együttműködés a társosztályokkal (sales, raktár, minőségbiztosítás)
  • Új termék bevezetés támogatása, mintaalkatrészek megrendelése
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, optimális készletszint biztosítása a gyártási igények figyelembevételével
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése

Elvárások

  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés
  • Minimum főiskolai végzettség
  • 2 – 3 éves tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Modern munkakörnyezet
  • Nemzetközi karrierlehetőség

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!