Key Account Manager álláslehetőség piacvezető francia tulajdonú kozmetikai cégnél!
Számos juttatást, termékvásárlási kedvezményt, céges profit részesedést, céges autót, hibrid munkavégzést biztosítanak. Mindemellett szakmai fejlődési lehetőség és ötletekre nyitott rugalmas, támogató környezet vár!
Legfontosabb szereped a közvetlen kapcsolattartás lesz a kijelölt Key Account partnerek és a cég között, a leghatékonyabb üzleti kapcsolat kialakítása érdekében.

Feladatok:

  • A stratégia alapján meghatározott értékesítési célok megvalósítása
  • Key Account Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Éves partner tervezés és éves megállapodások lebonyolítása
  • Üzletfejlesztési javaslatok kidolgozása, végrehajtása
  • Sales forcast, investment és aktivitások tervezése
  • Tervek és eredmények prezentálása
  • Termékinnovációk stratégia szerinti megjelenítése
  • Instore megjelenések koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 év FMCG értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú  angol nyelvtudás
  • Elemző készség
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és meggyőző képesség
  • Jó probléma megoldó készség, time-management, komplexitás kezelése
  • Kezdeményezőkészség
  • MS Office magabiztos kezelése

Előnyök:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalathoz igazított bérezés
  • Céges autó
  • Bónusz
  • Céges profit részesedés
  • Hibrid munkavégzési: Heti 2 nap Home Office lehetőség
  • Cafeteria- Szép kártya
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Egészségbiztosítás
  • Önkéntes Nyudíjpénztári hozzájárulás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tanfolyamok, képzések
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Stabil hátterű nemzetközi vállalati környezet
  • Barátságos csapat, modern munkakörnyezet, támogató légkör
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Hosszútávú munkahely biztosítása

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!