Junior Project Manager

Partnerünkrol:

Ha egy több mint 70 fos, folyamatosan fejlodo professzionális csapatban és színvonalas környezetben szeretnél dolgozni, jelentkezz!

Ügyfelünk egy ingatlanpiaci projektmenedzsmentre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra, valamint kivitelezésre specializálódott, eros növekedési pályán lévo szervezet. Aktív projekt portfoliójuk foképp kereskedelmi, iroda és logisztikai szektorokba tartozó, elsosorban nemzetközi megbízásokból áll össze.

Budapesti székhelyükre Junior Projektmenedzser pozícióba keresünk új kollégát.  Az ideális jelölt egyetemi vagy foiskolai végzettséggel rendelkezo, építész / építomérnök, aki frissen végzett, vagy maximum 1-2 éves tapasztalattal rendelkezik. Olyan kollégát keresünk, aki fontos hazai és nemzetközi projektek támogatása során szerzett tapasztalatait kihasználva idovel projektek irányításával szeretne foglalkozni.

Feladatok:

  • kapcsolattartás és feladatkoordinációban való részvétel a tervezokkel, beszállítókkal, kivitelezokkel és hatóságokkal
  • kommunikáció a megbízókkal, folyamatos projektgondozás
  • részvétel a beszerzések lebonyolításában, ajánlatkéro dokumentációk összeállítása, tender analízisek és tender riportok elkészítése
  • kivitelezések koordinációja, ellenorzése a Projektmenedzser mellett, kooperációkon való részvétel, jegyzokönyvek készítése
  • általános projektadminisztráció, szerzodések elokészítése
  • projekt ütemterv készítése, ütemterv monitoring és kontrolling feladatok elvégzése, projekt haladásjelentések készítése során nyújtott támogatás a Projektmenedzser részére

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiség
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, MS project, CAD programok alapszintu használata
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • egyetemi vagy foiskolai építész, építomérnök diploma
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlodést inspiráló környezet
  • izgalmas, változatos, komplex, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi Megbízókkal
  • hosszú távú lehetoség, képességek és teljesítmény függvényében folyamatosan növekvo felelosséggel
  • versenyképes juttatási csomag

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!