Partnerünkrol:
Pályakezdo könyvelo vagy?
Dinamikus csapat, szakmai fejlodés és távmunka lehetoség. Hogy hangzik? Ugye, hogy jól? 🙂
A Manpower Magyarország kihelyezett pénzügyi tevékenységet folytató partneréhez keresünk Junior könyvelot. Ha szeretnéd a teljes köru könyvelés minden csínját-bínját megtanulni, akkor jelentkezz!

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása
  • egyszeru kimutatások készítése
  • riportok készítésében való részvétel

Elvárások:

  • felsofokú szakképesítés (FOSZK, OKJ, mérlegképes) VAGY  felsofokú gazdasági végzettség (diploma) (preferált szak:  pénzügy- számvitel vagy  gazdálkodás és menedzsment)
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Word- és Excel ismeret naprakész ismerete
  • releváns tapasztalat 0-2 év
  • nagy munkabírás
  • precizitás, logikus gondolkodás, monotonitás-turés
  • csapatban történo munkavégzés
  • szakmai fejlodési igény

Amit kínálunk:

  • multinacionális ügyfelek
  • piacvezeto vállalat
  • elore tervezheto karrierút
  • összetartó csapat
  • dolgozói kedvezmények (edzoterem, étterem)
  • tréningsorozatban való részvétel
  • home office lehetoség
Benefits

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!