Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Területi képviselő (Pest)

Kedves Területi képviselő!

Partnerünk Európa egyik vezető textilipari szolgáltató vállalata. 175 év tapasztalattal rendelkeznek ezen a területen. Rendkívül sokféle textilipari terméket kínálnak, így például munkaruhákat, szőnyegeket, ipari szőnyegeket.

Feladataid:

Az új értékesítési szerződések megkötése és a hosszú távú ügyfélkapcsolatok megalapozása
Ajánlatok készítése, prezentálása a potenciális ügyfeleknek
Új ügyfeleknél a szolgáltatás indítása, méretvétel
Tevékenységét tudatosan tervezése, hatékonyságát fejlesztése, összhangban a cég értékeivel, az értékesítési tervekkel és a vonatkozó utasításokkal
Rendszeres riportok készítése

Elvárások:

Kiemelkedő tárgyalási és kapcsolatteremtési képesség
Hunter sales
Vezetői engedély és gépjármű vezetői gyakorlat
„can do” attitűd
Aktív angol nyelvtudás

Kompenzációs csomag:

Alapbér szenioritás alapján
Havi bónusz, amelynek nincs felső határa
Cafeteria,
Céges autó

Lokáció:
Pest/ Otthoni

Megtekintés