Application Support

Budapest
Information Technology
Permanent 3-5 years of professional experience Hybrid
Partnerünkről:

Partnerünk egy multinacionális vállalat, amely különböző technológiai és ipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. Fő tevékenységi területeik közé tartozik a nyomtatási és képalkotási megoldások fejlesztése, beleértve a digitális nyomtatók, fénymásolók és multifunkciós eszközök gyártását. Mindezek mellett szoftveres megoldásokat is kínálnak az ügyfeleik számára, amelyek elsősorban nyomtatáshoz, illetve egyedi szoftverfejlesztéshez és intelligens kamerarendszerekhez kapcsolódnak.

Feladatok:
  • Komplex üzleti vállalati alkalmazások támogatása: hagyományos és AI alapú adatkinyerési megoldások, munkafolyamat támogató és dokumentumkezelő rendszerek, IoT kamera és CCTV megoldások;
  • Beérkezett bejelentések besorolása és kezelése a ticketing rendszeren keresztül;
  • Hibák elhárítása a szerződések szerinti reakció-, és megoldási idők szerint (SLA);
  • Írásbeli és szóbeli kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel;
  • Tesztforgatókönyv készítése, alkalmazások manuális tesztelése;
  • Felhasználói kézikönyvek készítése az átadott megoldásokhoz;
  • A munkavégzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Követelmények:
  • Szakirányú informatikai és/vagy műszaki végzettség (közép vagy felsőfokú);
  • Legalább 2 éves hasonló munkakörökben szerzett releváns tapasztalat;
  • Alapvető hálózati, hardver és periféria ismeretek;
  • Microsoft technológiák és szoftverkörnyezetek (Windows szerverek, SQL szerver, SharePoint, M365) üzemeltetésében szerzett gyakorlat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret;

Előnyök:
  • Tesztelési módszertanok ismerete, üzleti alkalmazások tesztelésében szerzett tapasztalat;
  • Legalább 1 éves tapasztalat webes-, és/vagy asztali alkalmazás tesztelésben;
  • IoT kamerák és Luxriot, vagy egyéb VMS rendszerek ismerete;
  • Ubuntu szerver ismerete.
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif