Belsőépítész Projektvezető

Budapest
Engineering and R&D
Permanent 3-5 years of professional experience On-site
Partnerünkről:
Partnerünk Magyarország vezető irodadesign stúdiója és immár 20 éve képviseli magát a projektmenedzsement és workplace strategy, illetve a környezettudatos épületminősítés szakterületein. Ügyfeleik kihívásaira egyedi megoldást kínálnak, a szervezeti kultúra és a vállalat müködése alapján.
Magyarországi fióktelepünkre keresünk Belsőépítész Projektvezető munkatársat.
Feladatok:
  • A teljes projekt menedzselése, napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Árajánlatok összeállítása, projektszponzorral történő egyeztetése
  • A projektek során koncepcionális irányvonalak meghatározása, vezető tervezés
  • A kreatív és látványtervezők felülbírálása, irányítása és a tervezés folyamatának vezetése design szempontból
  • Az Ügyfél számára elsődleges kontakt, prezentációk tartása, azok alapján elvégzendő módosítások lekövetése, jóváhagyások megszerzése
  • A projekt team feladatainak koordinálása és teljesítés ellenőrzése
  • A projekt társtervezőivel való kapcsolattartás és azok munkáinak koordinálása, ellenőrzése
Elvárások:
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs készség: az üzleti élet kommunikációs-viselkedési szabályainak ismerete, alkalmazása
  • Tapasztalat angol és magyar üzleti levelezésben és prezentációk készítésében
  • MS Office rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Átlagon felüli szervezőkészség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Befogadó, támogató szakmai környezet
Lokáció:
  • Budapest
Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
Are You Willing to Relocate?
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif