Targonca szerelő szerviztechnikus

Dunaharaszti
Other Area(s)
Permanent Any or no experience required On-site
Partnerünkről:

30 éve dinamikusan fejlődő szereplőként működik Magyarország és a Közép-Európai régió anyagmozgató gépek és anyagmozgatási szolgáltatások értékesítésének piacán.

Feladatok:
  • Targoncák, emelőgépek megelőző karbantartásának elvégzése
  • Tervezett javítások végrehajtása
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Munkalapok és munkaidőd naprakész vezetése és rögzítése digitális rendszerünkben
  • Műszaki koordinátorral egyeztetettek szerinti munkavégzés

Elvárások:
  • Megfelelő végzettség vagy tapasztalat (autó-, autóvillamossági-, anyagmozgató-gép szerelő, gépész, mezőgazdasági-gép szerelő)
  • Belső égésű motorok javításában szerzett tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Pontosság, igényesség és megbízhatóság
  • Rugalmas hozzáállás

Előny:
  • Közép és Nyugat-Dunántúli lakhely
  • Elektromos berendezések javításában szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hidraulika javításban szerzett jártasság
  • Érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:
  • Rugalmas családbarát munkavégzés
  • Céges mobiltelefon, laptop, szervizautó
  • Kiemelkedő bérezés (tapasztalattól függően), Cafeteria, baleset- és életbiztosítás
  • Egy műszakos munkarend, szabad hétvége
  • Hosszú távú együttműködés
  • A munka elvégzéshez szükséges eszközök teljeskörű biztosítása
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest és környéke, valamint Győr, Sopron, Pápa, Tatabánya vonzáskörzete, a partnercégek telephelyétől függően.

Job Application
Allowed extensions: doc, docx, pdf, html, txt. Maximum file size: 50MB.
CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
loading-gif