Recepciós

Budapest
Ideiglenes 1-3 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
A munkavégzés kizárólag kedden, szerdán és csütörtökön történne minden nap 8.00 és 16.30 között!

Feladatok:
- A látogatók fogadása a recepción
- Bejövő telefonhívások fogadása és továbbítása; alapvető információk nyújtása a 3M termékekről, és a kérdések továbbítása a megfelelő értékesítési képviselőhöz
- Az iroda biztonságának fenntartása a biztonsági eljárások betartásával és a recepción keresztül történő belépés ellenőrzésével (vendégnaplók, látogatói igazolványok)
- Szükség esetén szállítások szervezése
- A recepció, a váróterem, az előcsarnok rendben tartása
- Eseti adminisztratív feladatok ellátása
- Bejövő és kimenő levelek és csomagok kezelése
- Panaszkezelés a belföldi és nemzetközi futárszolgálatokkal kapcsolatban
- Nemzetközi és belföldi küldemények megrendelése kérésre
- Névjegykártyák/íróanyagok megrendelése
- Segítségnyújtás a rendezvények előkészítésében, beleértve a tárgyalótermek kialakítását
- A készletszintek megrendelése és nyomon követése, valamint a dolgozói konyha és a standard étkezési kellékek megrendelése a webshopból
- A termek visszaállítása a megbeszélést vagy rendezvényt követően
- Kávégép feltöltése és tisztítása
- Konyha rendben és tisztán tartása napközben
- Az összes beérkező szerződés rögzítése és beszkennelése, a beszkennelt és a nyomtatott példányok eljuttatása az eBA szerződéskötési folyamatért felelős munkatársaknak
- A számlák 2. példányainak, szerződéseknek az iktatása és nyilvántartása, rendben tartása, számlák kiküldése a beszállítóknak
- Első számú kapcsolattartás bármilyen kár esetén, kár vagy hiba esetén annak jelentése a bérbeadónak vagy az irodai szolgáltatási koordinátornak
- Jegy létrehozása a létesítmény weboldalán

Elvárások:
- Legalább 1-3 éves irodai környezetben eltöltött adminisztrációs vagy recepciós tapasztalat
- Angol nyelv folyékony használata
- Kedves, közvetlen személyiség
- Monotonitástűrés

Recepciós
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif