IT Security Project Manager

Budapest
IT
Állandó 3-5 év szakmai tapasztalat Hibrid
Partnerünkről:

Partnerünk több mint 20 éve adatgazdálkodási stratégia és adatközponti infrastruktúra kiépítésével foglalkozik.

Feladatok:
  • Ajánlati (Pre-Sales) fázisban az ajánlatadási, sales folyamat, valamint a szerződéskötés lépéseinek támogatása;
  • Meglévő és új projektek teljes körű menedzselése, a projektek erőforrás-szükségletének megtervezése:
  • Kis és közepes méretű IT security projektek tervezésének, végrehajtásának támogatása és dokumentálása,
  • A projekt napi szintű operatív irányítása és adminisztrációjának ellátása,
  • Függőségek, változások és kockázatok, problémák azonosítása és kezelése a projekt végrehajtása során,
  • Workshopok és projektértekezletek szervezése és a lebonyolítás támogatása,
  • Projektcsapatok és cégen belüli társszervezetek közötti koordináció, belső együttműködés támogatása, projekt tagok koordinálása, motiválása,
  • Külső partnerek, alvállalkozók irányítása, bevonása,
  • A projekt költségkereteinek, illetve határidők betartásának folyamatos monitorozása,
  • Teljesítményfigyelés, rendszeres riportok, jelentések készítése a projekt aktuális előrehaladásáról,
  • Projekt dokumentáció biztosítása,
  • Folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás az ügyféllel, ügyfél igények koordinálása, ügyfélelégedettség biztosítása.
  • A partnerünk tanácsadói csapatának erőforrásait hatékonyan beosztani, naprakészen tartani és nyomon követni (Erőforrás-menedzseri feladatok);
  • Erőforrásütközések kezelése, feladatok igény szerinti újra tervezése;
  • Erőforrás „pool” kapacitásainak figyelése, előrejelzések adása a Sales csapat felé.

Követelmények:
  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Legalább 3 éves tapasztalat IT/IT security projektmenedzserként (IT projektek tervezésében, vezetésében, valamint erőforrás tervezésben szerzett tapasztalat) szolgáltatói oldalon;
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete (PMI, Prince2, Agile...);
  • Információbiztonsági terület ismerete, IT security vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat.
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
loading-gif