Fröccsöntő technikus

Debrecen
Gyártás / Termelés
Állandó Any or no experience required Irodai munkavégzés
Partnervállalatunk a legmodernebb technikával rendelkező, nemzetközi fejlesztő és gyártó cég, hibrid és elektromos autóalkatrészek gyártásának területén vezető szerepet tölt be.
Leendő munkatársunkat keressük Folyamat-Fröccsöntő technikus pozícióba.

Feladatok:
  • Back-end összeszerelő sorok kialakításában való részvétel
  • Fröccsöntő gépek technikai kezelése
  • Önálló karbantartási és gépbeállítási feladatok elvégzése automatizált gyártósorokon
  • 5S szabályok betartása a gyártási területen
  • Problémamegoldási folyamat aktív támogatása

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (mechatronikai, elektronikai, pneumatikai ismeretek)
  • Termelési területen szerzett tapasztalat
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás
  • Több műszakos munkarend vállalása (4 műszak)

Előny:
  • Műszaki rajz és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
  • Autóipari szabványok ismerete (IPC szabvány)

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Havi, illetve éves bónusz
  • Kollektív egészségügyi-, és balesetbiztosítás
  • Autóval történő bejárás 24 Ft/km-es költségtérítése, Volán/DKV bérletek teljes körű téritése, céges buszjárat 4 vonalon, napi több járattal
  • Széleskörű munkavállalói kedvezménycsomag
  • Gyermekvállalási-, és iskoláztatási támogatás
  • Mentorprogramok, vezetői tréningek, negyedéves karrier/előreléptetési lehetőségek

Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Kérjük írja be a képen látható karaktereket.
loading-gif