Partnercégünk íz- és illatanyagok, valamint összetevők fejlesztésére és gyártására specializálódott, világszerte elismert márkák partnere.
Hozzájuk keressük a leendő kollégájukat termelési operátor pozícióba kerepesi munkavégzéssel!
Feladatok:

  • termékek gyártása, palackozása
  • tartályok mosása
  • folyadékok és porok precíz mérése
  • alapanyagok és csomagolóanyagok kezelése (esetenként 20kg-ot meghaladó súly emelése!)
  • termékek kiszállításra való előkészítése
  • megrendelések összekészítése, csomagolása
  • termelés fennakadásmentes, folyamatos kiszolgálása
  • üzemi rend betartása

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • élelmiszer-, gyógyszer- vagy vegyipari gyakorlat
  • Kerepeshez közeli lakóhely

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:
•            Közvetlen, családias hangulatú csapat
•            Hosszútávú, stabil munkalehetőség
•            Havi bónusz lehetőség
•            Cafetéria, bejárástámogatás

Munkavégzés helye:
•            Kerepes

Juttatások

Alkalmazás

Írjon üzenetet a toborzó kollégánknak.
Fájl feltöltése. Elfogadott formátumok: DOC, DOCX, PDF, HTML és TXT.

We are uploading your application. It may take a few moments to read your resume. Please wait!