Találd meg álmaid állását!

Szűrők

Clear all filters

Kategória

Mutass többet

Helyszín

Foglalkoztatás jellege

Munkamodell

Tapasztalat

Donorvizsgáló orvos – Miskolc – teljes állás

Partnerünk Magyarország dinamikusan fejlődő, magánegészségügyi szektorban elhelyezkedő gyógyszeripari szereplője, amely országosan 7 plazmaadományozó központot működtet. Csatlakozz hozzájuk és légy részese fejlődésüknek!

Teljes állású donorvizsgáló munkatársat
keresünk

Feladatok:

Donorok, donorjelöltek alkalmasságának elbírálása, fizikális vizsgálat, kórelőzmény, panaszok figyelembevételével
Donorpanaszok fogadása, kivizsgálása, összefoglaló jelentés készítése
Tájékoztatás a donáció folyamatáról
Donorok kizárása, kizárás feloldása
Donorkizárási kritériumok szigorú betartása
Ügyel a donorok biztonságára, velük bizalomra épülő partnerkapcsolatot alakít ki
Higiénés előírások betartása, betartatása
A donáció kapcsán esetlegesen előforduló rosszullétek ellátása, elsősegélynyújtás

Elvárások:

Orvosi diploma, érvényes orvosi működési engedély
Szakvizsga nélküli orvosok, rezidensek jelentkezését is várjuk
Pozitív kisugárzás, kedves, mosolygós személyiség
Jó kommunikációs készség
Pontosság, precizitás
Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű munkaszerződés
Cafeteria juttatás
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Munkába járás támogatást biztosítunk
Egészségbiztosítási csomag
Stabil, megbízható vállalati háttér

Munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Király utca 2.

Donorvizsgáló orvos

Partnerünkről:

Feladatok:

Donorok azonosítása
Donorok, donorjelöltek alkalmasságának elbírálása, orvosi vizsgálat, kórelőzmény, panaszok figyelembevételével

Elvárás:

Orvosi diploma
Szakmai tapasztalat
Hematológus, belgyógyász, transzfúziológus szakorvosi vizsga előnyt jelent
Pozitív tulajdonságok:
Rugalmasság
Önálló munkavégzés
Empatikus személyiség

Szakmai fejlődési lehetőség
Vállalkozási szerződéssel történő munkavégzés

Megtekintés