Területi Értékesítési Menedzser

Budapest
Értékesítés / Kereskedelem
Állandó 5-10 év szakmai tapasztalat Irodai munkavégzés
Partnercégünk több mint 50 éve piacvezető szerepet tölt a villanyszerelési piacon. A magyar leányvállalat, ahova most keresünk munkatársat erőteljesen fejlődik és nagy szakmai és személyes fejlődési lehetőségeket tudunk fel kínálni.
Országos munkavégzéssel Budapesti fióktelepünkre keresünk Területi Értékesítési Menedzser munkatársat.
Feladatok:
  • Árajánlatok készítése
  • Új ügyfelek keresése és az üzlet folyamatos bővítése
  • Promóciók tervezése a marketinges kollégával
  • Márkaképviselet partnereknél és rendezvényeken, prezentációk tartása
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása az értékesítési vezető/igazgató számára jóváhagyásra
  • Heti jelentések készítése a tevékenységekről és az üzletmenet alakulásáról
  • Értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása CRM rendszerben
Elvárások:
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 5 éves értékesítési tapasztalat
  • Előny, ha rendelkezik tapasztalattal az elektromos / intelligens otthonok / világítás területén vagy E-Mobilty területeken
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális vállalatnál
  • Folyamatos képzések és fejlődési lehetőségek
  • Alapbér szenioritás alapján
  • Céges autó, laptop, telefon
  • Cafetéria
Lokáció:
  • Budapest
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
loading-gif