Tervező-Rajzoló

Budapest
Mérnök
Állandó Any or no experience required Irodai munkavégzés
Partnerünkről:
Partnerünk szakterülete a szellőztetett homlokzatok szakági tervezése, gyártása és kivitelezése, valamint alumínium nyílászárók beépítésével is foglalkoznak.

Feladatok:
• Csapatban való tervezés,
• 3D modellezés,
• Szoros együttműködés a szoftverfejlesztőkkel,
• Projektekben való részvétel,
• Helyszíni felmérések,
• Szakági egyeztetések,
• Kivitelezés támogatása

Elvárások:
• Képesítés: BSc Építészmérnöki vagy Építőmérnöki diploma
• Tapasztalat: 1-2 év releváns tapasztalat
• Nyelvtudás: középszintű angol nyelvtudás
• ArchiCad ismeret
• proaktív hozzáállás
• komplex gondolkodás és csapatszellem

Amit kínálnak:
• Előrelépési lehetőség
• All You Can Move támogatás
• Céges laptop és telefon
Engedélyezett fájlok: doc, docx, pdf, html, txt. Maximális fájlméret: 50 MB.
Hajlandó költözni?
CAPTCHA
Be kell írni a képen látható karaktereket.
loading-gif